facebook google plus

Veřejné LED osvětlení

Neo-Neon LED svítidlo pro veřejné osvětlení, COB čip, spotřeba 35W Prezentace LED svítidel pro veřejné osvětlení na prodejně Neo-Neon CZ v Chrášťanech u Prahy LED svítidlo pro veřejné osvětlení vybavené nastavitelným kloubem.

Máte zájem o veřejné LED osvětlení pro Vaši obec, výrobní areál nebo parkoviště?

Parkové a pouliční veřejné osvětlení nyní zažívá doslova revoluci spojenou s rozmachem a obrovským pokrokem v oblasti LED technologií. Svítidla pro veřejné a parkové osvětlení, která jsou vybavena LED čipy a potřebnou elektronikou postupně ve městech i na vesnicích nahrazují klasické výbojkové lampy a zaplavují naše ulice světlem, které je charakteristické nejen svou barvou, ale především také tím, že pro jeho vygenerování bylo potřeba výrazně méně elektrické energie než v případě výbojkových lamp.

Proč veřejné LED osvětlení?

Jaká svítidla pro pouliční osvětlení dodáváme?

LED svítidla veřejného osvětlení jsou dostupná v několika výkonových řadách se spotřebou 20 až 200 W. Mohou být vybavena High Power LED čipy nebo skládána z jednotlivých modulů, kde je osazen vysoce výkonný COB LED čip. Možnost nastavení úhlu upevnění znamená, že svítidlo můžete instalovat jak na dřík stožáru, tak na výložník a současně můžete svítidlo naklápět dle požadavků stanovených světelně technickým výpočtem. Veškerá svítidla jsou osazena čipy a elektronikou od předních světových výrobců.

Co Vám tedy nabídneme?

Máte-li zájem o veřejné LED osvětlení pro Vaši obec, výrobní areál nebo parkoviště, kontaktujte nás pro zpracování cenové nabídky. Součástí nabídky je i světelně-technický projekt LED osvětlení. V rámci dodávky LED osvětlení pro Vás můžeme zajistit také montáž a demontáž svítidel prostřednictvím partnerské instalační firmy.