facebook google plus

Stropní LED panely

Stropní LED panel 600x600 mm Stropní LED panel Best-LED - instalace ve stropním rastru Stropní LED panely 600x600 použity pro osvětlení prodejny bytových doplňků

Stropní LED panely značky Best-LED jsou výkonná a moderní svítidla s nízkou spotřebou elektrické energie a širokou škálou využití ve všech oblastech interiérového osvětlování.

Díky modernímu designu jsou I-Panel LED svítidla vhodná především pro komerční prostory jako jsou kanceláře a administrativní budovy, kde zajistí dostatek světla při zachování nízké spotřeby elektrické energie. Stropní LED panely jsou ideální pro místa, kde lidé tráví mnoho hodin denně, právě jako v kanceláři. Důvodem je rovnoměrné rozložení světla i velmi nízký indexu oslnění, díky čemuž nedochází k únavě očí a lidé se v prostoru s umělým LED osvětlením cítí po celý den dobře.

Pomocí bohaté nabídky příslušenství je možné tyto svítidla instalovat několika způsoby dle charakteru osvětlované místnosti. K dispozici jsou montážní rámy do podhledů i instalační rámy pro přisazení LED panelů na pevný strop. Pomocí závěsné sady je pak možné panely instalovat jako svítidla závěsná.

V komerčních prostorech naleznou využití LED panely v provedení s nouzovým modulem, které díky integrované záložní baterii a řídící jednotce zajistí nouzové osvětlení v případě výpadku elektrické energie. Pro zasedací místnosti je pak vhodné LED panely doplnit o stmívatelný napájecí zdroj.

Veškeré příslušenství pro námi nabízené LED panely je k dispozici na www.led-house.cz v sekci příslušenství pro LED panely

Varianty LED panelů

Stropní LED panely jsou vhodné pro:

LED panel je možné instalovat:

LED panely Best-LED mají rozměry:

Další vlastnosti:

Kompletní nabídku LED panelů Best-LED si můžete prohlédnout v našem e-shopu