facebook google plus

Průmyslové LED osvětlení

Průmyslové LED osvětlení

Osvětlování prostorů určených pro výrobu nebo skladování je jednou ze specializací naší společnosti. Základem našeho sortimentu jsou úsporná bezúdržbová průmyslová LED svítidla značek Neo-Neon a Best-LED, použitelná i v těch nejnáročnějších podmínkách. V průmyslové oblasti jsou systémy osvětlení velice často vystaveny nejen různým výparům, nečistotám, prachu i vodě nebo jiným tekutinám, ale často také riziku mechanického poškození. Námi dodávaná průmyslová LED svítidla jsou certifikována jako svítidla se zvýšeným krytím IP65 a jsou konstruována tak, aby bylo dosaženo co nejvyšší mechanické odolnosti svítidel.

Úspora elektrické energie je minimálně 50%!

Výměnou výbojkových svítidel dosáhnete výrazné úspory na spotřebě elektrické energie a současně snížíte náklady na údržbu soustavy svítidel. Návratnost investice se nejčastěji pohybuje od 2-5 let. Chcete vědět o výhodách LED osvětlení více? Kontaktujte nás a my Vám zpracujeme světelný projekt a kalkulaci návratnosti, abyste se mohli přesvědčit, že investice do LED technologie se opravdu vyplatí!

Jaká průmyslová LED svítidla dodáváme?

Kompletní nabídku průmyslového LED osvětlení naleznete na e-shopu www.led-house.cz, nebo nás můžete kontaktovat s poptávkou a my Vám doporučíme vhodná typ LED svítidel.