facebook google plus

O firmě Best-LED s.r.o.

Trocha historie …

V roce 2011 se firma Best-LED s.r.o. tehdy jako Neo-Neon CZ s.r.o. poprvé představila na českém a slovenském trhu s osvětlením a LED technologiemi. V témže roce firma získala přímé zastoupení mezinárodní společnosti s více než 30 letou historii, výrobce LED osvětlení – firmy NEO-NEON LED Lighting International Ltd. Ta jako první v Asii získala certifikace Energy Star a je dlouhodobě jednou z nejprogresivnějších společností v počtu patentů na LED technologie.

Společnost Best-LED s.r.o. se tak na základě spojení se silným zahraničním partnerem rozhodla nabídnout svým zákazníkům moderní a úsporná svítidla a zdroje nejen pro použití v průmyslu, komerční sféře a v systémech veřejného osvětlení.

V současné době máme jako společnost Best-LED s.r.o. ve svém portfoliu široký sortiment LED svítidel i světelných zdrojů, které dodáváme do ČR, na Slovensko a mnoha dalších zemí EU i mimo ni.

Máme za sebou ve spolupráci s externími partnery řadu úspěšných realizací v oblasti LED osvětlení. Na základě vlastních návrhů a projektů osvětlení dodáváme naše produkty do mnoha podniků, obcí, škol a dalším subjektům, které chtějí šetřit své náklady za osvětlení.

Od roku 2013 prezentujeme také produkty značky Best-LED, které jsou součástí naší nabídky a které můžete objednávat prostřednictvím našeho internetového obchodu www.led-house.cz.

Účastníme se mnoha odborných výstav s osvětlením nejen v České republice, ale také v zahraničí.

Náš sortiment LED osvětlení i nadále rozšiřujeme o další typy svítidel, příslušenství pro montáž a další položky. Věříme, že Vám naše produkty budou vyhovovat a těšíme se na spolupráci s Vámi.

Prodejna, sklady a laboratoř Best-LED

V současné době nás najdete na nové adrese : Severní 334, 252 25 Ořech . Zde pro vás budujeme novou showroom a světelnou labolatoř, kde si budete moci prohlédnout naši širokou nabídku LED osvětlení.  Dostanete se k nám z Pražského okruhu exit 19 na Ořech a pak vás k nám dovedou navigační cedule.  Tato strategická poloha nám umožňuje setkávat se s mnoha českými i zahraničními obchodními partnery a také zajišťovat rychlou distribuci zboží po ČR, ale i po celé Evropě.

Naše skladovací prostory zahrnují více jak 2000 paletových míst, kde máme připraveny LED produkty značek Best-LED a GIGA -LED pro okamžitou distribuci k zákazníkům.

V prostorech Showroomu LED-HOUSE si budete moci naši nabídku svítidel prohlédnout i vyzkoušet. Prezentace bude zahrnovat jak světelné zdroje jako jsou žárovky a zářivky, tak průmyslové LED osvětlení a veřejné LED osvětlení.

Součástí naší fotometrické  laboratoře…

Integrační koule

 

Kde vystavujeme

 Jako společnost Best-LED s.r.o. se pravidelně účastníme mnoha výstav a prezentací, kde představujeme naši nabídku LED svítidel a světelných zdrojů značky Best-LED a Neo-Neon. S parametry našich produktů seznamujeme nejen odbornou veřejnost a zájemce z řad firemních zákazníků, ale také koncové uživatele a všechny další, kteří mají zájem dozvědět se co nejvíce informací o možnostech nejmodernějších technologií v oblasti osvětlování průmyslových a komerčních objektů, obchodních prostorů, kanceláří i veřejných ploch a komunikací.

Zúčastnili jsme se již mnoha výstav v České republice (AMPER a další) i mimo ČR, v čemž nám pomohl Evropský fond pro regionální rozvoj, konkrétně se jedná o Operační program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost.

Díky možnosti využít tohoto programu a finanční podpoře od Evropské Unie jsme tak získali možnost oslovit potencionální zákazníky a získat tak nové obchodní partnery na zahraničních veletrzích:

VALOLIGHT – Finsko, Helsinky, září 2015

AMBIENTA – Chorvatsko, Záhřeb, říjen 2015

ILUMINACION Y DECORATION DE VALENCIA – Španělsko, Valencie, únor 2016

NORTHER LIGHT  FAIR – Švédsko, Stockholm, únor 2016

LIGHTEC – Španělsko, Madrid, říjen 2016

RETAIL SHOW, EXHIBITION AND CONFERENCE – Polsko, Varšava, listopad 2016

EUROSHOP – Německo, Düseldorf, březen 2017

CONECO RACIOENERGIA – Slovensko, Bratislava, březen 2017

RETAIL DAYS – Turecko, Istambul, listopad 2017

BAUEN & ENERGIE WIEN – Rakousko, Vídeň, leden 2018

BAUTEC – Německo, únor 2018

CONECO RACIOENERGIA – Slovensko, Bratislava, duben 2018 

 

Účast na výstavě/veletrhu byla podpořena z fondů Evropské Unie, konkrétně Operačního programu podnikání a inovace pro konkurenceschopnost.
Název projektu: Neo-Neon CZ s.r.o. – individuální účasti na veletrzích a výstavách
Registrační číslo projektu: CZ.01.2.111/0.0/0.0/15_016/0001961
Rok realizací: 2015-2018
Cíl projektu: Společnost Neo-Neon CZ s.r.o. jako poskytovatel maloobchodních komplexních řešení pro soustavy LED osvětlení chce zvýšit svou konkurenceschopnost a posílit svou pozici na zahraničních trzích.

EU
CZ_RO_B_C