facebook google plus

LED zářivky

LED trubicové světelné zdroje – LED zářivky

Zářivková svítidla pro trubice T8 jsou velice často frekventovaným zdrojem osvětlení převážně v oblasti komerčního svícení v průmyslových a obchodních prostorech jako jsou sklady a prodejny. V kombinaci s fluorescenčními zářivkami se však nejedná o nijak úsporný typ umělého osvětlení. Abychom Vám umožnili snížit spotřebu elektrické energie a ušetřit tak náklady na umělé osvětlení a jeho údržbu, přinášíme Vám úsporné LED trubice Best-LED. LED zářivky od naší společnosti je vždy konstruována z moderních materiálů a komponentů od předních světových výrobců LED čipů a elektroniky. Mezi běžnou výbavu námi dodávaných LED zářivek patří otočné patice, které Vám umožní nastavení vyzařovacího úhlu, vysoký výkon a nízká spotřeba elektrické energie. Dále vždy dbáme na vysoký index podání barev CRI a vhodnou barevnou teplotu světla CCT pro danou aplikaci.

Osvětlení pomocí LED zářivek Best-LED nejčastěji navrhujeme a realizujeme v komerčních objektech jako jsou  garáže, skladovací a výrobní prostory nebo v prodejny a obchodní řetězce, kde zářivky tvoří dlouhé liniové celky a výměnou klasických zářivek za LED trubice je možné dosáhnout vysokých úspor elektrické energie.

LED trubice Best-LED T8 jsou oproti fluorescenčním trubicím vysoce mechanicky odolné, jejich životnost je výrazně vyšší (min. 45.000 h) a nevadí jim časté spínaní a vypínání například pomocí pohybových čidel v garážích nebo na chodbách.

LED zářivky Best-LED nabízí:

S výměnou zářivek doporučujeme současně provést také výměnu těles, která bývají velice často ve stavu, který již neumožňuje instalaci nových zářivek z důvodu degradace použitých materiálů vlivem tepla vydávaného během provozu klasických zářivek.

Podle podmínek provozu pak volíme mezi tělesem prachotěsných IP65 anebo tělesem pro LED trubice, které není opatřeno žádným krytem a LED zářivky jsou tak vystaveny vlivům okolního prostředí.

Více na našem e-shopu www-led-house.cz