facebook google plus

Interiérové osvětlení

Podhledové LED osvětlení kancelářských prostorů Osvětlení zasedací místnosti

LED svítidla pro interiéry

V oblasti osvětlení interiérů jsme připraveni nabídnout Vám širokou paletu LED produktů určených jak pro montáž do sádrokartonových stropů, tak pro montáž zavěšením, nebo přisazením na stěnu či strop. Pokud toužíte po barvách, vybrat si můžete z nabídky RGB svítidel, chcete-li naopak osvětlení pro komerční budovy nebo obchodní prostory, určitě Vás zaujmou námi dodávané LED panely nebo LED svítidla Downlight, která nejčastěji dodáváme pro osvětlení hotelů, prodejen a kancelářských budov.

Z naší nabídky interiérového LED osvětlení Vám doporučujeme:

Interiérové LED osvětlení Downlight

Podhledová LED svítidla Downlight se spotřebou od 7 do 20W zajistí příjemné a kvalitní osvětlení v prostorech jako jsou vstupní haly, kanceláře, hotelové chodby nebo toalety a koupelny. Používají se jako náhrada za halogenová stropní svítidla, u nichž dochází ke značné produkci tepla a spotřeba elektrické energie je oproti LED svítidlům výrazně vyšší.

Přisazená LED svítidla

Nebaví Vás už měnit žárovky v přisazených svítidlech spínaných pohybovým čidlem? Pokud hledáte odolná přisazená LED svítidla, která je možné použít jak pro spínání pomocí vypínačů, tak pro kombinaci s pohybovým čidlem, jste na správném místě. Přisazená LED svítidla Best-LED Vám přináší komfort v podobě kombinace odolných materiálů, kvalitní LED čipů a mikrovlnného čidla, které je schopné zaznamenat pohyb i přes materiály jako je plast, dřevo nebo sklo. Čidlo tedy může být ukryto ve svítidle a současně bude zapínat osvětlení, jakmile zaznamená pohyb v jeho okolí. Jedná se o ideální řešení pro chodby panelových domů, osvětlení schodišť, technických místností, nebo pro firemní prostory, ve kterých chcete svítit pouze v době kdy je to potřeba a nechcete se spoléhat na to, že někdo zhasne.

Pamatujte, že LED svítidlům nevadí časté zapínání a vypínání. pro kombinaci s pohybovým čidlem je pak nespornou výhodou okamžitý náběh na 100% výkonu.

Grille light zápustná LED svítidla

Zápustná modulová svítidla, u nichž je možné nastavit směr výsvitu, jsou alternativou pro halogenová svítidla.

Lištový LED systém TRACK LIGHT

Jistě se Vám již stalo, že jste již nainstalované svítidlo potřebovali přemístit, ať už z důvodu změny rozložení vybavení místnosti anebo prostě proto, že Vám jeho umístění nevyhovuje. U běžných svítidel to bývá problém. U systému TRACK LIGHT je změna umístění LED svítidla otázkou několika vteřin. Systém se skládá z napájecí lišty, do které je přivedeno napájecí napětí. Tuto lištu je možné rozvést libovolně po stěně nebo stropu místnosti s využitím rohových nebo křížových konektorů. Svítidla již pak rozmístíte kdekoliv po celé délce napájecí lišty. Tento systém doporučujeme především pro prodejny, galerie, obrazárny a další prostory, kde může docházet k časté změně rozložení svítidel.