facebook google plus

Dekorativní LED osvětlení

Systém Neon-Flex pro náhradu neonových trubic v oblasti světelné reklamy. Světelná hadice Duralight v provedení RGB, které umožňuje nastavení změny barev a efektů.

Systém LED Neon- Flex PROFI a LED Neon-Flex MINI

LED Neon Flex je snadno tvarovatelný a vysoce odolný proti mechanickému poškození . Nabízí se v široké škále barevných provedení včetně varianty RGB. Díky vysoké stejnoměrné svítivosti, perfektnímu zpracování a jednoduché montáži je vhodný pro velmi široké oblasti využití především v oblasti světelné reklamy a dekorací.

Se systémem LED Neon Flex  PROFI dosáhnete velmi jednoduše efektu konvenčního neonového osvětlení. Systém LED Neon flex se skládá z vysoce kvalitních LED diod zapouzdřených v PVC plášti a na rozdíl od klasických neonových trubic netrpí nedostatky jako je křehkost a vysoká spotřeba elektrické energie.

Systém LED Neon Flex MINI je stejně jako jeho rozměrnější varianta PROFI, určen pro dekoraci a vytváření světelných motivů v oblasti světelné reklamy. Má ale menší rozměry, nižší spotřebu elektrické energie a díky ještě vyšší pružnosti a ohebnosti je vhodný pro instalace, kde je kladen důraz na vytvoření více ohybů.

Duralight dekorativní LED osvětlení

Duralight je dekorační světelná PVC hadice v níž jsou rozmístěny LED světelné diody uložené v silikonové náplni. Díky této konstrukci se jedná o velice pružný, odolný a snadno tvarovatelný LED světelný systém pro dekorační osvětlení v interiéru i exteriéru. Napájení je zajištěno prostřednictvím napájecího kabelu s usměrňovačem, který je možné zapojit přímo do zásuvky.

Použití je především pro dekorační nasvícení budov, zahrad, jako dekorační objekt ve výlohách nebo výstavních prostorách. Díky vysoké ohebnosti a průměru PVC světelné LED hadice 13 mm je DURALIGHT vhodný také pro modelování nápisů, tvarů a obrazců.

LED pásky 12V a 220V

LED pásky jsou dnes již běžnou součástí osvětlení interiérů i exteriérů. Jedná se o nejčastěji používané dekorativní osvětlení, které ale například při nasvícení kuchyňské pracovní desky s přehledem zastoupí konvenční svítidla. Použití je především pro dekorační osvětlení budov, schodišť, teras, pergol, pracovních ploch, kuchyní, barů a dalších venkovních i vnitřních prvků v interiéru i exteriéru.

V naší nabídce naleznete jak LED pásky napájené přes transformátor s výstupním napětím 12V DC, tak LED pásky napájené přímo ze sítě pouze přes usměrňovač integrovaný v napájecím kabelu. Nejběžnější jsou pásky, které dodávají bílé světlo a používají se jako nepřímé osvětlení interiérů, ale stejně tak je možné použít LED pásky v provedení RGB, které Vám umožní měnit barvy a intenzitu osvětlení.

 

Více informací včetně dostupnosti a cen naleznete na našem e-shopu www.led-house.cz